Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

poniedziałek, 22 styczeń 2018 11:10

Jak trudno jest nauczyć się samouzdrawiania?

Napisał

Uzdrawianie to moja pasja w zasadzie od nastolatka, podobnie i samouzdrawianie.

Poświęciłem i poświęcam nadal lwią część uwagi i sporo czasu na poznawanie różnych metod, ale i usługi oraz pracę nad sobą.

Samouzdrawianie uważam za trudniejsze od uzdrawiania. Nie chcę budować oporów w postaci ograniczających przekonań, ale nie mówię o wierze, lecz fakcie.

Największą przyczyną porażek w samouzdrawianiu jest brak wiedzy (IKE), a drugą z kolei napięcie, czyli brak relaksu (KALA).

Żeby skutecznie się uzdrawiać musisz dysponować nie tylko wiedzą w sensie wiadomości - tutaj dochodzi do największej z pomyłek, także co do Huny. To nie techniki Huny uzdrawiają, ale Twoje umiejętności. Huna służy tylko ich rozwijaniu i wykorzystywaniu.

Gros osób nie uzdrawia się skutecznie z prostego powodu: nie umieją tego robić. Brak im zdolności, które rozwija się nie na kolanie, ale przez dłuższy okres.

Potrzebna jest odpowiednia metoda rozwoju i ktoś, kto da nam wsparcie, kto przekaże podstawy.

Wielu z nas chce uzdrawiać się z książek, opierając się na instrukcjach w poradnikach. Byłbym nieuczciwy, gdybym powiedział, że jest to wystarczające. Nie wiem czy ktokolwiek, bazując jedynie na książce, w jakikolwiek sposób sobie pomógł. Ja nie spotkałem się z takim faktem. Książka pomoże, ale tym, którzy mają już umiejętności rozwinięte w odpowiedniej pracy, i to pod okiem kogoś doświadczonego.

Nawet ci, którzy mają doświadczenia i zdolności, popadają w stres kiedy zabierają się za samouzdrawianie, i nie jest to sytuacja komfortowa, a tym bardziej osoby bazujące na książce albo nagraniu. Stres staje się w końcu paraliżujący. Może on doprowadzić do złości, załamania, depresji, pogorszyć stan zdrowia.

Samouzdrawianie nie jest skomplikowane, ale potrzeba rozwinąć swoje doświadczenie w stopniu znacznym. Do tego dodajmy umiejętności. To zajęcie na całe lata, ba, na całe życie.

Nie załamujmy się niepowodzeniami i, przede wszystkim, korzystajmy z pomocy specjalistów, nie bawmy się w superbohaterów. Bez pracy nie ma kołaczy - głosi starosłowiańskie przysłowie. Ale należy wiedzieć jak pracować i z czym.

Śmiało mogę polecić do tego celu Hunę, ale z nauczycielem, chyba że uczyliśmy się już czegoś o pracy z energią, wtedy książka, gdy mamy należyte zdolności, ożyje.

Czytany 1140 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 styczeń 2018 11:22
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.