Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

czwartek, 04 styczeń 2018 12:13

Nalu na przedmiocie-symbolu

Napisał

Technikę tę można wykorzystywać do przyciągania do swojego życia tego, co symbolizuje przedmiot.

Jeśli chodzi o zdrowie, to użyć można grafiki zdrowych organów, na której zawieszamy uwagę.

Sugeruję początkującym wykonywać tę praktykę przez minutę jednorazowo.

Słowo "nalu" znaczy "wzbudzać fale", chodzi oczywiście o fale zmian, energii, przyciągania i uzdrawiania.

Każdy z nas ma zdolność emitowania w przestrzeń określonych przez intencję informacji i energii. Dzięki tej praktyce można wspierać i tworzyć warunki dla zdrowienia, ale i dla błogosławieństwa w innych dziedzinach.

To także sposób na uzyskanie wglądu intuicyjnego, wiedzy, duchowego przewodnictwa w danej sprawie.

Przedmiot w tym akurat ćwiczeniu nie powinien być duży.

Chcąc np. dokonać uzdrowienia sfery finansów, możemy położyć przed sobą pieniążek.

  1. Przyjmij wygodną, siedzącą pozycję i pamiętaj, by pracować na luzie, jakby od niechcenia.
  2. Połóż przed sobą przedmiot, który symbolizuje cel, jaki chcesz osiągnąć, nie trzymaj go w ręce (np. pieniążek, albo grafikę zdrowego organu, dowolny inny, jak serce symbolizujące związek).
  3. Wpatruj się w ten przedmiot uświadamiając sobie swoje wrażenia (uczucia, także wątpliwości)
  4. Skończ kiedy poczujesz, że wystarczy (jeśli nie jesteś pewien kiedy,  zrób to po ok. minucie).
  5. Powtarzaj ćwiczenie gdzie i kiedy zechcesz.

Sens tej praktyki tłumaczą takie pojęcia, jak "czakry", "ciała subtelne", "telepatia", "telekineza". Zmiana następuje naprawdę na poziomie mentalnym i energetycznym, dlatego oddziałuje to na poziom zwany przez nas "fizycznym".

Czytany 1465 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 sierpień 2018 04:58
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.