Uwaga

Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej tytułem niewłaściwego zrozumienia materiałów zamieszczonych na tym portalu. Wszystkie informacje i porady mają charakter edukacyjny, a nie żadną formę leczenia. Artykuły nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. Przed przystąpieniem do autoterapii należy skonsultować się ze specjalistą.

czwartek, 28 grudzień 2017 14:00

Afirmacja "jestem..."

Napisał

Możemy na wiele sposobów pomagać sobie sami, także z użyciem mocy słów.

Słowa same w sobie mocy nie mają, nadaje im ją nasza jaźń, posługująca się uwagą.

Wypowiadając słowa, które chcesz usłyszeć, albo usłyszeć potrzebujesz wspierasz się.

Dzięki temu, że skupisz się na swoich wrażeniach podczas powtarzania słów-afirmacji, możesz wzbudzić w swoim ciele odpowiednie reakcje energetyczne, oparte na emocjach i mentalnych wzorcach.

Oto przykład: JESTEM SPOKOJNY. Powtarzaj to ok. minuty i sprawdź, jakie reakcje to w Tobie i Twoim ciele budzi.

Szybko przekonasz się, że nie są to tylko puste słowa, ponieważ spokój to potrzeba Twojego wnętrza.

Możesz użyć afirmacji "jestem …" w dowolnym, egzoterycznym i ezoterycznym celu.

Jaki chcesz być? Co umieć? Z czym się chcesz uporać? Co rozwinąć?

Nie ograniczaj się. Pracuj nad sobą. Wszystko bowiem pochodzi z Ciebie - i moc słów, i moc dokonania zmian zgodnych z ich treścią, i kryterium odróżniania tego, co w Twoich zamierzeniach dobre i niedobre dla Ciebie, a nawet dla innych.

Oto kilka przykładów, ale nie ograniczaj się i twórz własne. Opisuję też schemat praktyki, który możesz dowolnie zmieniać i przystosowywać do własnych preferencji.

 1. Usiądź wygodnie (ale możesz też stać, leżeć, byle wygodnie), oczy przymknięte lub otwarte, albo zamknięte.
 2. Powtarzaj afimację "JESTEM … (BOGATY, SPOKOJNY, PEŁEN MIŁOŚCI, SPRAWNY, SILNY, ZRÓWNOWAŻONY, ZDROWY, SZCZĘŚLIWY, ŚWIADOMY, WOLNY itd.)".
 3. Skupiaj się - koniecznie! - na wrażeniach wzbudzanych przez ćwiczenie.
 4. Rób to do momentu, aż poczujesz, że wystarczy.

Stosuj gdzie i kiedy zechcesz, słuchaj się intuicji - zgłosi ona zapotrzebowanie na tę praktykę, tak jak informuje Cię o zjedzeniu czegoś, co dostarcza wartości odżywczych (apetyt na to czy tamto).

Chcesz wyjść z nałogu lub innej dolegliwości? Chcesz pożegnać biedę i otworzyć się na pieniądze? Chcesz osiągnąć jakikolwiek cel w jakiejkolwiek dziedzinie? Afirmuj siebie jako osobę, która to robi - osiągnęła to, jest w tym.

Cała moc pochodzi z wnętrza, to my stoimy za każdą naszą porażką i sukcesem.

Tajemnicą sukcesu jest bycie osobą sukcesu. To kwestia osobistego statusu. Bogactwo to kwestia bycia bogaczem. Sekretem jest osoba, którą możesz i musisz się stać, by osiągnąć to, do czego dążysz, a nie fatum, łaska istot wyższych czy jakaś szczególna technika.

Innymi słowy Ty jesteś tym sekretem a taka praktyka, jak afirmacja "jestem …" ma być tylko narzędziem, a nie źródłem.

Możesz też użyć siedmiu zasad Huny:

 1. Jestem ŚWIADOMY
 2. Jestem WOLNY
 3. Jestem SKUPIONY
 4. Jestem WYTRWAŁY
 5. Jestem KOCHAJĄCY
 6. Jestem PEWNY
 7. Jestem ELASTYCZNY

Według nauk Huny kwintesencją każdego sukcesu, w każdej dziedzinie, także w uzdrawianiu jest odpowiedni charakter, a nie techniki.

Czytany 1400 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 styczeń 2018 07:52
Paweł Karwat

www.MuninSzaman.pl - Huna: usługi indywidualne, uzdrowicielskie, na dystans, kursy online i lokalne. Twórca i właściciel Naturonetu.

Nazywam się Munin (Paweł Karwat) i zajmuję się Huną - tak dla własnych celów, jak i w usługach dla Klientów oraz w nauczaniu. Jestem uczestnikiem Projektu Aloha organizacji Aloha International (zobacz wpis do katalogu nauczycieli i terapeutów Huny w Europie) założonej przez Serge'a Kahili Kinga, autora książek o Hunie popularnych na całym świecie, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie". Swoje doświadczenia rozwijałem przez wiele lat, zarówno pracy nad sobą, jak z Klientami. Poznawałem wiele różnych metod, także z zakresu medycyny naturalnej i psychotroniki polskiej. Jestem także autorem książki o Hunie pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii". Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego "HOLISTYKA" w Lublinie. Prowadzę nieprzerwanie usługi uzdrowicielskie od 2012 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.